Contactpersonen Jeugdzorg bij de SIG

Verwijzers in het kader van de nieuwe Jeugdwet kunnen voor advies en de inzet van professionele (gezins)ondersteuning terecht bij onze gespecialiseerde contactpersonen.

Contactpersonen Jeugdzorg

Begeleiding individueel

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Isaura Ruiter, teamleider gezinsondersteuning Zuid Kennemerland, tel.: 06 – 30635829, E-mail: iruiter@sig.nu
  • Warja Kruithof, Teamleider gezinsondersteuning Midden-Kennemerland, tel.: 06 – 46243877, E-mail: wkruithof@sig.nu

 

Kortdurend verblijf, logeren en overige respijtzorg

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu
  • ·

Wonen

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu
  • ·

Ongeplande spoed- en crisisopvang

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu
  • ·

Behandeling

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Hella Nuyten, clustermanager, tel. 06 – 52 32 49 49, E-mail: HNuyten@sig.nu