Sloop Steenhouwerij voor nieuwbouw SIG

steenhouwerij sloop begin sept 2012. 6 steenhouwerij sloop begin sept 2012. 6

maandag 10 september 2012

In de eerste week van september is begonnen met de sloop van de voormalige Steenhouwerij aan de Alkmaarseweg in Beverwijk. Als alle gebouwen zijn neergehaald, het puin is afgevoerd en het terrein is geëgaliseerd, kan worden gestart met de realisering van de nieuwbouw van onder andere ons Bestuursbureau. 

De sloop voltrekt zich in rap tempo: in amper tien dagen tijd zijn vrijwel alle gebouwen al met de grond gelijkgemaakt.
Op de punt van de Alkmaarseweg/Munnikenweg/Hendrik Mandeweg in Beverwijk wordt straks een gloednieuw complex gebouwd, met 34 appartementen voor cliënten en een nieuwe ruimte voor onze winkel/atelier CreaSig (nu nog gevestigd aan de Arendsweg in Beverwijk). Ook ons Bestuursbureau (nu nog in Heemskerk) verhuist op termijn verhizen naar het nieuwbouwcomplex in Beverwijk.