Wmo-contactpersonen bij de SIG

Verwijzers voor Wmo-ondersteuning kunnen voor advies en de inzet van professionele ondersteuning terecht bij onze gespecialiseerde contactpersonen.

Onze contactpersonen voor de verschillende Wmo-maatwerkvoorzieningen.

Kortdurend verblijf

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu

 

Begeleiding individueel

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Sandra Heijnen, teamleider ambulante begeleiding volwassenen Zuid Kennemerland, tel.: 06 – 46 07 75 71, E-mail: sheijnen@sig.nu
  • Isaura Ruiter, teamleider gezinsondersteuning Zuid Kennemerland, tel.: 06 – 30 63 58 29, E-mail: iruiter@sig.nu
  • Lot Schenk, teamleider ambulante begeleiding volwassenen Midden-Kennemerland, tel. 06 – 52 32 49 53, E-mail: lschenk@sig.nu
  • Warja Kruithof, Teamleider gezinsondersteuning Midden-Kennemerland, tel.: 06 – 46 24 38 77, E-mail: wkruithof@sig.nu

 

Begeleiding groep (dagbesteding)

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Debby Castricum, teamleider, tel.: 06 - 83 60 52 18, E-mail: dcastricum@sig.nu
  • Arjan Vermons, clustermanager, tel.: 06 - 46 24 03 85, E-mail: avermons@sig.nu