Contactpersonen Jeugdzorg

Begeleiding individueel

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Isaura Ruiter, teamleider gezinsondersteuning Zuid Kennemerland, tel.: 06 – 30635829, E-mail: iruiter@sig.nu
  • Warja Kruithof, Teamleider gezinsondersteuning Midden-Kennemerland, tel.: 06 – 46243877, E-mail: wkruithof@sig.nu

Kortdurend verblijf, logeren en overige respijtzorg

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu

Wonen

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu

Ongeplande spoed- en crisisopvang

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Frouk Welbedacht, teamleider, tel.: 06 – 46 13 38 31, E-mail: fwelbedacht@sig.nu
  • Astrid Reulen, clustermanager, tel.: 06 – 29 34 53 85, E-mail: areulen@sig.nu

Behandeling

  • Bea van Roode, coördinator zorgtoewijzing, tel.: 0251 – 25 78 57, E-mail: bvroode@sig.nu
  • Karina Wosimski, clustermanager, tel. 06 – 12 18 65 61, E-mail: kwosimski@sig.nu