Spring naar hoofdcontent
Terug

Onze locaties

Lees meer
SIG Bestuursbureau/ Hoofdkantoor
Alkmaarseweg 1
1947 DA Beverwijk
Contactgegevens: Tel: (0251) 25 78 57
Mail: info@sig.nu

Open van 09:00 tot 17:00

Woonproject Alkmaarseweg
Alkmaarseweg 1
1947 DA Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 088-1182 990
Mail: woonprojectalkmaarseweg@sig.nu
Woonproject P.C. Boutensstraat
P.C. Boutensstraat 255
2025 LP Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023 - 751 05 00
Mail: pcboutensstraat@sig.nu
Particulier Project Mozartstaete
Mozartstraat 209
1962 AD Heemskerk
Contactgegevens: Tel: 0251 - 238 376
Mail: mozartstaete@sig.nu
Particulier Project De Meander
Beneluxlaan 91
1946 WJ Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 0251 - 245 139
Mail: meander@sig.nu

Ook bereikbaar op 0251 - 222 970 (voorzitter dhr. G.A.J. Overmeeren)

Particulier Project De Brug
Slimpad 2
1911 GB Uitgeest
Contactgegevens: Mail: info@stichtingwoongroep-uitgeest.nl

www.stichtingwoongroep-uitgeest.nl

Het Logeerhuis IJmuiden
Linnaeusstraat 8A
1973 RX IJmuiden
Contactgegevens: Tel: 0255 - 523 010
Mail: logeerhuis@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 52 32 49 48

Woonproject Westerheem
Westerheem 21
1964 EE Heemskerk
Contactgegevens: Tel: 0261 - 239 211
Mail: westerheem@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 52 32 49 61

Woonproject Stan Kentonlaan
Stan Kentonlaan 55
1948 AZ Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 0251 - 257 180
Mail: stankentonlaan@sig.nu
Woonproject Primo
G. Kuijs-Piepersstraat 16
1901 RB Castricum
Contactgegevens: Tel: 0251 - 671 396
Mail: primo@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 46 07 75 70

Woonproject Jan Campertstraat
Jan Campertstraat 22
2025 GZ Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023 - 891 30 87
Mail: campertstraat@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 46 24 38 78

Woonproject Garmt Stuivelingstraat
Garmt Stuivelingstraat 54
2025 GP Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023 - 537 01 42
Mail: gstuivelingstraat@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 11 92 46 70

Woonproject Walstro
Walstro 3
1902 JN Castricum
Contactgegevens: Tel: 0251 - 651 566
Mail: walstro@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 11 92 46 72

Woonproject IJslandpark
Ijslandpark
2034 BJ Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023-20 41 002
Mail: ijslandpark@sig.nu

Ook bereikbaar op 06- 11 92 46 69

Woonproject Engelandlaan
Engelandlaan 121a
2034 PK Haarlem
Contactgegevens: Tel: 0251-257857
Woonproject Frans van der Wielstraat
Frans van der Wielstraat 117
2035 LB Haarlem
Woonproject Costa del Sol
Costa Del Sol 32
2037 AM Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023-21 00 720
Mail: costa@sig.nu
Woonproject Kinderen/Jongeren Anneko van der Laanhuis
Burgemeester Rothestraat 119
1949 CC Wijk aan Zee
Contactgegevens: Tel: 0251-37 41 41
Mail: anneko@sig.nu

Ook bereikbaar op 06-11 92 46 74

Woonproject jongeren Dorpsstraat
Dorpsstraat 111
1901 EK Castricum
Contactgegevens: Tel: 0251 - 362 900
Mail: dorpsstraat111@sig.nu

Ook bereikbaar op 06 - 52 32 49 55

Steunpunt Alkmaarseweg
Alkmaarseweg 1
1947 DA Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 0251 - 25 78 57
Mail: info@sig.nu
Steunpunt Ambulante Ondersteuning Santpoort/Driehuis
Bickerlaan 11
2071 DA Santpoort-Noord
Contactgegevens: Tel: 088 - 118 29 70
Mail: bickerlaan@sig.nu
Steunpunt Ambulante Ondersteuning IJmond-Zuid
Kennemerlaan 207
1972 EM IJmuiden
Contactgegevens: Tel: 0255 - 527 130
Mail: kennemerlaan@sig.nu
Ambulante ondersteuning Team Noord
Alkmaarseweg 1
1947 DA Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 06 - 52 32 49 53
Mail: lschenk@sig.nu

Teamleider: Lot Schenk Bereikbaar op: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Ambulante ondersteuning Team Zuid
Ambonstraat 2
2022 DM Haarlem
Contactgegevens: Tel: 06 - 57 09 51 46
Mail: asanchez@sig.nu

Teamleider: Anouk Sanchez Bereikbaar op: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Gezinsondersteuning Team Noord
Alkmaarseweg 1
1947 DA Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 06 - 30 63 58 29
Mail: wkruithof@sig.nu

Teamleider: Warja Kruithof Bereikbaar op: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Gezinsondersteuning Team Zuid
Ambonstraat 2
2022 DM Haarlem
Contactgegevens: Tel: 06 - 46 24 38 77
Mail: iruiter@sig.nu

Teamleider: Isaura Ruiter Bereikbaar op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdagochtend

Ambulante ondersteuning Team Zuid (nevenvestiging)
Jan Stuytstraat 14
2014 XK Haarlem
Contactgegevens: Tel: 06 - 57 09 51 46
Mail: asanchez@sig.nu

Teamleider: Anouk Sanchez Bereikbaar op: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Dagactiviteitencentrum Wisselwerk
Schans 1
1941 JP Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 0251 - 232 076
Mail: wisselwerk@sig.nu
Winkel Velserduin
Scheldestraat 101
1972 TP IJmuiden
Contactgegevens: Tel: 06 - 23 25 63 18
Mail: winkelijmuiden@sig.nu
Winkel Schoterhof
Plesmanplein 10
2024 HT Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023 - 512 82 77
Mail: scholterhof@dig.nu

Verzorgingshuis Schoterhof

Winkel De Rijp
Bloemendaalseweg 134
2061 SC Bloemendaal
Contactgegevens: Tel: 06 - 13 42 11 08
Mail: derijp@sig.nu
Winkel De Molenburg
Groningenlaan 12
2036 EN Haarlem
Contactgegevens: Tel: 06 - 57 58 46 69
Mail: molenburg@sig.nu
Buurtwinkel de Schans
Schans 2
1947 JR Beverwijk
Contactgegevens: Tel: 088 - 11 82 982
Mail: DBbuurtwinkeldeschans@sig.nu

ma. t/m vrij.: 09.00-16.00 uur

Buurtwinkel Marsmanplein
Generaal Spoorlaan 140
2025 ND Haarlem
Contactgegevens: Tel: 088 - 11 82 972
Mail: buurtwinkelmmplein@sig.nu

ma. t/m do.: 09.00-15.00 uur vrij.: 09.00-12.00 uur

Buurtwinkel Hof van Leijh
Merovingenstraat 79
2035 LB Haarlem
Contactgegevens: Tel: 088-85 55 185
Mail: dagbestedinghvl@sig.nu

Ma. t/m vrij. 9:00 uur - 16:00 uur

Buurtwinkel de Fjord/ koffiehoek de Fjord
Paul Krugerkade 6
2021 BN Haarlem
Contactgegevens: Tel: 023 - 53 48 628
Mail: wisselwerk@sig.nu

ma. t/m vrij.: 10.00-15.00 uur

Grafisch bedrijf Vorm op Maat
Bloemendaalseweg 259
2051 GD Overveen
Contactgegevens: Tel: 023 - 5459994
Mail: info@vormopmaat.nl

ma. t/m vr.: 11.00 – 12.30 uur en 13.30 tot 16.00 uur
Telefonisch bereikbaar van 08.00 tot 16.30 uur